menu grafické práce

Hygienické čištění podlah

Bona přináší hygienicky účinné čištění podlah

Chcete dosáhnout skutečně zdravých podlah? Denně se hromadí značné množství nečistot a mikroorganismů ve škrábancích a spojích (spárách) podlahových prvků. Odstranění těchto nahromaděných nečistot tradičními metodami je takřka nemožné. Nyní však najdete nové způsoby, jak tento problém vyřešit. Bona představuje nejnovější technologii metod, která je speciálně navržená pro každý typ povrchu podlahy, aby každý majitel podlahy mohl zvýšit účinnost čištění podlah na maximum. Zde je vyobrazen postup:

Periodické ošetření

BONA PERIODICKÉ OŠETŘENÍ zanechává optimální povrch pro efektivní denní čištění. Odstraní se nahromaděné nečistoty a zabrání se hromadění mikroorganismů na povrchu podlahy. Jedinečné ošetření, po kterém následuje DENNÍ ČIŠTĚNÍ bude výsledkem skutečně hygienického povrchu.

Různé podmínky, různá ošetření

cisteni podlahy hygiena

Bona Commercial / Care Program nabízí různé typy ošetření povrchu, dle stavu povrchu podlahy. Pomocí našeho efektivního řešení a při pravidelné každodenní údržbě si udrží podlaha čistý, svěží vzhled.

Podlahy, které vykazují usazené nečistoty, fleky, doporučujeme oživení podlah pomocí Bona Hloubkového čištění. Systém nabízí skvělé výsledky a povrch je opět připraven pro běžnou zátěž chůzí za několik hodin. Prodlužuje životnost podlah až dvojnásobně ve srovnání s běžným úklidem. Přelakování podlah je určeno podlahám, které jsou poškrábané a silně opotřebené. Přelakováním povrchu se obnoví jejich originální krása, aniž by byla nutná velká investice do renovace celého povrchu až na holé dřevo.

 

Návod na údržbu elastických podlah ošetřených s Bona Pure

Tento návod pro údržbu byl vyvinut tak, aby vyhovoval všem typům elastických podlah, zrenovovaných a ošetřených pomocí Bona Pure. Bona systematické ošetření elastických podlah znamená kompletní řešení po celou dobu životnosti podlah. Pravidelné čištění je klíčem k lepšímu, déle trvajícímu vzhledu krásné podlahy a pomocí Bona kompletních produktů pro ošetření elastických podlah je údržba efektivní, bez poškození podlahové krytiny a bez dopadu na životní prostředí.

Návod na údržbu elastických podlah v PDF